Náš druhý blog je Tu

RobSten

12. září 2009 v 13:42 | Ada |  Robsten
V průběhu ani ne roku se Robert Pattinson změnil z "toho krasavce, který hrál Cedriga Diggoryho" v Harrym Potterovi na nejžádanější filmovou hvězdu na světě. Teď se mu to však může vymknout z kontroly a to jen díky jeho rostoucí romanci s jeho kolegyní Kristen Stewart. Protože zklamány jsou nejen jeho zástupy fanynek, ale i lidé ze zákulisí soumrak filmů.
Jejich románek v reálném životě by podkopal celou dějovou linii New Moon, v němž má Bella slabost pro vlkodlaka Jacoba Blacka, a studio chce, aby přitažlivost mezi Bellou a Jacobem přijalo publikum stejně dobře a věrohodně, jako vztah Belly a Edwarda.


"Producenti si o samotě popovídali s Robem a Kristen a řekli jim, aby svůj vztah udržely v tajnosti ještě pár měsíců," řekl insider pro OK!.
"Ale jsou do sebe tak zamilovaní, že ze sebe nemohou spustit zrak."
Párečku to do života přináší mnoho tlaku.
"Jsou jeden do druhého úplně zbláznění a nejraději by to vykričeli celému světu," řekl insider z natáčení Eclipse.
"Ale také jsou součástí velkého fenoménu zvaného Stmívání a producenti si tuto věc načasovali s exaktní precizností. Nechtějí, aby Kristen a Rob řekli světu o svém vztahu, alespoň pokud nebude ten správný čas."

Další zdroj dodal: "Celý Robův svět představuje Kristen. Jsem překvapen, že si ještě umí zapamatovat své repliky, protože je zaujat jen jí. Už nemá čas ani na kamarády a prakticky od sebe odřízl každého, aby mohl každý bdělý moment strávit s Kristen. Je do ní prostě paf. " Ať už chce nebo nechce Rob ohrozit svou kariéru sňatkem s Kristen, je odhodlán riskovat: "Věřte mi; obecně dělá to, co mu řekli producenti," řekl jeden zdroj pro OK!? "ale ten chlap má sám o sobě silnou vůli, a pokud se chce procházet s Kristen ve Vancouveru před zraky celého světa, tak to udělá."

Zdrojík:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 W€nDuu!Q@  ##Your AffisQoooo## W€nDuu!Q@ ##Your AffisQoooo## | Web | 12. září 2009 v 14:29 | Reagovat

jasně ....no problemo

2 °°Dee Cullen°°-Your SB:o*** °°Dee Cullen°°-Your SB:o*** | Web | 12. září 2009 v 15:05 | Reagovat

AhooY:o***
Obíhám:)
Jinak jak se máš?!:)
A viděla jsi new trailer k NM?!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama